Firemní akce

Zdá se vám, že Praha už vás žádným místem pro firemní akci nemůže překvapit?
To není tak jisté! Když se rozhodnete pro náš bowling, vaše firemní akce dostane opět pořádný šmrc.

Vyzkoušíte nejen naše profesionální bowlingové dráhy, ale i minigolf, fotbal, pétanque nebo šipky.

Firemní akce, narozeninové oslavy, vánoční večírky, ale i teambuldingy jsou naším denním chlebem a s jejich organizací máme dlouholeté zkušenosti.

Je vás moc? Nám to nevadí!

Navíc je náš bowling nafukovací, takže jsme schopni pohodlně obsloužit a zabavit až 120 lidí. Váš večírek či firemní akce mohou za hezkého počasí probíhat dokonce i venku, kde si lze zahrát minigolf a fotbal.

Myslíme na vaše zdraví!

Rozhodnete-li se v rámci vaší firemní akce uspořádat turnaj na jakémkoli z našich sportovišť, rádi ho pro vás zorganizujeme včetně cen a odměn pro vítěze.

Myslíme na vaše vzdělání!

Ať už u nás budete pořádat firemní akce, oslavy narozenin nebo třeba teambuilding a rozhodnete se svou aktivitu pojmout jako "vzdělávací" nabízíme vám našeho profesionálního trenéra Jana Hájka, který ví o bowlingu úplně vše! Zdokonalíte se tedy nejen ve hraní, ale navíc rozšíříte i své obzory v bowlingové historii.

Myslíme na váš pitný i stravovací režim!

Víme, že skvělé jídlo a pití dodá každé firemní akci ten správný říz. Na naši točenou Plzeň se sjíždí v podstatě celá Praha, takže o tu byste rozhodně neměli přijít ani vy.

Co se jídla týká, každému zájemci o firemní akce u nás na bowlingu připravujeme individuální nabídku podle představ, včetně grilování či rožnění selátka.

Akce pro firmy či jednotlivce jsou u nás spojené především se:

- sportem
- kvalitní kuchyní
- skvělým personálem
- fantastickými zážitky

SPORT

Místo rozpačitého posedávání u stolu, usrkávání piva a hovorech o počasí rozpruďte vaši firmení akci bowlingovým nebo minigolfovým turnajem. Atmosféra se uvolní "natotata" a firemní akce přestanou spadat do kolonky "nudné".

KVALITNÍ KUCHYNĚ

V naší nabídce, speciálně vytvořené pro firemní akce, nechybí studený ani teplý raut s obloženými mísami, tlačenkou, domácím nakládaným hermelínem, ovocnými i zeleninovými saláty, řízečky, grilovanými kuřecími křídly... Na požádání zajistíme i rožnění selátka.

SKVĚLÝ PERSONÁL

Uspořádáte-li u nás vaši firemní akci rozhodně nebudete litovat. Náš profesionální, zkušený a příjemný personál splní (téměř všechna) vaše přání a my se budeme těšit, že nás opět brzy poctíte svou návštěvou.

FANTASTICKÉ ZÁŽITKY

Firemní akce, kde se člověk hýbe, baví, dobře nají, je to pravé ořechové. Když se k tomu ještě přidá příjemné prostředí, skvělá atmosféra, milý personál, který vás navíc o půlnoci nevyžene domů, fantastické zážitky jsou na světě!

Nechcete o nic z výše uvedného přijít?

Napište našemu provoznímu na info@ovcin.cz a nechte si připravit "NABÍDKU NANEČISTO"!